ישנן בנות

בתכנית מתחרות 32 בנות שמחולקות לשמונה להקות, כל אחת בעלת איפיון מוסיקלי שונה אבל כולן בתחומי הפופ.

העורך הראשי של התכנית הוא שבי זרעיה. מנחי התכנית הם ליאון רוזנברג ומייקל לואיס.

חבר השופטים בראשותה של דנה הם:

שי כרם, המנהל האישי של דנה
צדי צרפתי, במאי תיאטרון ששפט לצד דנה בכוכב נולד
ירדנה ארזי, זמרת שהיתה חברה בעברה בלהקת הבנות "שוקולד מנטה מסטיק"
הצוות המקצועי שמלווה את הבנות כולל את המנהלים המוזיקליים תמיר קליסקי ותומר ג'י ואת הכוריאוגרף אלדר גרויסמן.

בראיון לעיתון הארץ בינואר 2014 דנה סיפרה: "קיבלנו הצעות לכל מיני תוכניות במשך כל השנים, ותמיד אמרנו שאם כבר עושים משהו, אז שיהיה קשר לדברים שאני עוסקת בהם, שזה פופ. ברגע שהגיעה הצעה כזאת, הרעיון קסם ונכנסנו לזה. הבנות הן מקסימות, מוכשרות, לא ליצניות. אנחנו לא בקטע של לחפש ליצנים, במובן הצפוי של אודישנים לריאליטי מוסיקלי. אני עובדת אִתן במשך יום אחד, אבל התפקיד שלי בתוכנית הוא להיות הפיה הטובה שלהן". כשנשאלה במה התכנית תהיה שונה מ"כוכב נולד" (תכנית שגם בה שפטה בעבר), השיבה: "אצלנו הכל הולך להיות עם הרבה יותר דגש על הצד המקצועי. אני מקווה שנתעסק כמה שפחות בסרטים הטורקיים שלהן".

בסוף השבוע שלפני עליית התכנית הוקרנו בערוץ כל הקליפים של דנה, וכן הוקרן סרט תיעודי על דנה בשם "ישנה אישה", שסקר בין השאר את הצילומים.

תכנית הגמר נערכה ב-9.3.2014. בתכנית זו התארח גם צביקה פיק כשופט.

לשלב הגמר העפילו הלהקות צ'ייסר, מפתח סול, קולולו ו-A ליסט. דנה הופיעה במחרוזת של שיריה, כשבכל שיר מצטרפת אחת הלהקות: שיר קדמשנתי (סקס אחר) עם מפתח סול, סעידה סולטנה עם קולולו, Cinquemilla עם צ'ייסר, ו-Free עם A ליסט.

למקום הרביעי הגיעה להקת צ'ייסר אחרי שקיבלה את מספר הצבעות הקהל הנמוך ביותר. את שלוש המקומות הראשונים בחרה דנה.

לפני רגע ההכרזה דנה סיכמה את התכנית: "קודם כל חייבת לומר שזה מאוד מביך המעמד הזה, לבוא ולשפוט אנשים, זה קצת מציק לי בלב. הבנות כאן עשו דרך מאוד ארוכה וטובה, וקודם כל מגיעות להן המון מחיאות כפיים על ההשקעה, על המרץ ועל הנכונות שלהן להשתתף בתכנית כזו… הייתי עדה להתפתחות של בנות, הייתי עדה למריבות, הייתי עדה לסודות כאלה ואחרים, היינו עדים לאינטריגות בין הבנות. אני לעולם לא חשבתי שיהיה כל כך קשה, אני חשבתי שהרבה יותר קל להסתדר עם בנות מאשר עם בנים. אבל בנות זה קט-פייט, שתדעו לכם. אבל עברנו את זה בכבוד ובגבורה והגיע הרגע שצריך להכריז… אנחנו מאחלים לכן בהצלחה ושתגיעו ושתצליחו ותגשימו את החלומות שלכן. ואני רוצה להודות לערוץ המוזיקה על ההשקעה. זה לא דבר מובן מאליו".

למקום השלישי הגיעה להקת קולולו, למקום השני הגיעה להקת A ליסט ולמקום הראשון להקת מפתח סול, שהיא הזוכה בתכנית.

חזרה לטלוויזיה >>